Bülent Akköse Aday Adaylık Açıklaması Basın Bülteni                                                 

21 Ekim 2023 admin Yorumlara Kapalı

Bülent Akköse, 23 Ekim Cumartesi günü Tuzla Adli Restaurant’ta CHP Tuzla Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı ve vizyon sunumunu gerçekleştirdi. 2000 kişinin katılım gösterdiği davette CHP’den pek çok siyasetçinin yanı sıra Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinden Milletvekilleri ve Belediye Başkanları da Akköse’yi yalnız bırakmadı. 

Toplantıda, Bülent Akköse’ye dair bilgi veren bir film ile Tuzla Vizyonunu anlatan bir kısa film gösterildi. Filmlere özellikle de Bülent Akköse’nin Tuzla vizyonuna salondaki katılımcılar tarafından büyük ilgi gösterildi.

Açılış konuşmasını CHP Tuzla İlçe Başkanı Eren Ali Bingöl’ün yaptığı toplantıda Bülent Akköse’nin eşi Bihter Akköse de kısa bir konuşma yaptı. Bihter Akköse eşi Bülent Akköse’ye aday adaylık sürecinde ve sonrasında daima destek olduğunu ve olacağını belirtti. 

Toplantı, Eren Ali Bingöl ve Bihter Akköse’nin ardından Bülent Akköse aday adaylık açıklamasını gerçekleştirdi. Konuşmasına, başta Ortadoğu olmak üzere dünyada sürmekte olan savaşların sona ermesini dileyerek başlayan ve aday adaylık açıklamasını gerçekleştiren Akköse’nin konuşması salondaki kalabalık davetli grubundan büyük alkış ve destek aldı.

Toplantı, CHP Tuzla İlçe Başkanı, CHP Tuzla İlçe Divan Kurulu, CHP Tuzla İlçe Kadın Kolları, CHP Tuzla İlçe Gençlik Kolları başkanları ile Bülent Akköse ve ailesinin verdiği fotoğraf karesi eşliğinde son buldu.

Tuzlalıların yoğun ilgi gösterdiği davet süresince Akköse’ye sık sık destek sloganları atıldı.