Bülent Akköse, Tuzlalı Gençlerle Atatürk Filmini İzledi

Bülent Akköse, Tuzlalı Gençlerle Atatürk Filmini İzledi

7 Kasım 2023 admin Yorumlara Kapalı

CHP Tuzla Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Akköse, Cumhuriyetin 100. Yılı ve 10 Kasım Haftası dolayısıyla Tuzlalı gençleri sinemaya film izlemeye davet etti

CHP Tuzla Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Akköse, 7 Kasım Salı akşamı Tuzlalı 100 genç ile birlikte Tuzla Marina Avm Entertainment Sinemalarında Atatürk 1881-1919 filmini izledi. Film öncesi ve sonrasında gençlerle sohbet edip keyifli vakit geçiren Akköse, Tuzlalı gençlerle buluştuğu için çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Film sonrası yaptığı teşekkür konuşmasında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün her zorluğu daha da güçlenerek ve başarıyla sonuçlandırmasına dikkat çeken Akköse, “sözlerine hepimiz Atatürk’ün bu özelliğini örnek almalı ve her koşulda zorluklardan güçlenerek çıkmalıyız” şeklinde devam etti.

Akköse, filmin Balkan göçünün anlatıldığı sahnesi için “Bugün eminim sizler de benim gibi yaşanan zorunlu Balkan göçünden etkilendiniz, bu ülke gördüğünüz gibi kolay kurulmadı” dedi.

Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Akköse, sözlerini gençleri Hayalimdeki Tuzla projesine katılmaya davet etti ve Tuzla için gençlerle birlikte çalışma sözü verdi.