CHP Tuzla Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Akköse’den Ekip Toplantısı

CHP Tuzla Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Akköse’den Ekip Toplantısı

1 Kasım 2023 admin Yorumlara Kapalı

Tuzla’dan Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan ilk isim olan Bülent Akköse çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Akköse, oluşturduğu kalabalık ekiple Tuzla Aydıntepe’deki ofisinde 2024 Yerel Seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor.  Aday adaylık açıklaması sonrasında yoğun bir program takvimi belirleyen Akköse, 1 Kasım Çarşamba günü Tuzla Sera Restaurant’ta ekibi için bir eğitim ve motivasyon toplantısı düzenledi. Toplantıda, Sosyal Pedagog Adem Kuyumcu ekip çalışmalarına katkı sunması açısından İletişim, Davranış ve Sosyal Farkındalık Eğitimi sunumu yaptı.

150 kişiden oluşan Proje, Kadın, Gençlik, Eğitim ve Esnaf grubunun katıldığı toplantıda Bülent Akköse de samimi bir konuşma yaptı. Akköse, konuşmasında; Tuzla’yı daha güzel bir yer haline getirmek için ekip olmanın gücüne dikkat çekerken birlik ve beraberlik ruhuyla çalışmalarına ortak olan tüm arkadaşlarına teşekkür etti.  

Keyifli anlara sahne olan etkinlikte ekip çalışmaları görsellerini içeren bir videonun da gösterildiği toplantı, 150 kişilik ekibin toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.