Bülent Akköse Tarihi Kurultay’da!

Bülent Akköse Tarihi Kurultay’da!

5 Kasım 2023 admin 0 Yorum

8 Ekim’deki İstanbul İl Kongresi’nde Kurultay Delegesi seçilen CHP Tuzla Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Akköse, tarihi kurultayda oyunu kullandı.
“İkinci Yüzyılda Birlik ve Demokrasi” sloganıyla gerçekleştirilen 4 Kasım 2023 tarihinde ilk etabı gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi’nin 38. Olağan Kurultayı’nda Özgür Özel, ikinci turda 812 oyla yeni genel başkan olarak seçildi. Değişimin kazandığı kurultayda, CHP Tuzla Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Akköse de kurultay delegesi olarak yer aldı ve genel başkanlık seçimi için oyunu kullandı. Genel başkanlık seçiminin sonuçlanmasının ardından Özgür Özel’i tebrik eden Akköse, “Sonucun, partimiz ve ülkemiz için hayırlı olacağına canı gönülden inanıyorum” dedi. Akköse, sonucun ardından CHP’nin 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da partiye verdiği emekler ve sunduğu katkılar için teşekkürlerini iletti.

Akköse, memleketi aydınlık yarınlara taşımak, yerel ve genel seçimlerde CHP’yi iktidara taşımak için çalışmaya devam edeceklerini ve kazanacaklarını da belirtti.

Yorum Yap